Krohn, Julie de Holmberg(1882-1956)
Oppstilling med blomster i vase
Olje på lerret
50x59
Signert nede t.v.: J de H. Krohn.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Olje på lerret
50x59
Vurdering
NOK 10 000–12 000