Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Kassadame

Akvarell på papir, lysmål
60x47
Signert med blyant oppe t.h.: Ludv. Eikaas

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000