Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Kassadame
Akvarell på papir, lysmål
60x47
Signert med blyant oppe t.h.: Ludv. Eikaas
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Akvarell på papir, lysmål
60x47
Vurdering