Barlag, Philip(1840-1913)
Sommerlandskap
Olje på lerret
20x30
Signert nede t.v.: Barlag.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Ph. Barlag".
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
20x30
Signert nede t.v.: Barlag.
Vurdering
NOK 5 000