Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Barlag, Philip(1840-1913)
Vinterlandskap

Olje på lerret
20x30
Signert nede t.h.: Barlag.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Ph. Barlag".

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 9 000