Peters, Wilhelm(1851-1935)
Fra Tunis 1919
Olje på lerret
36x49
Signert og datert nede t.h.: Wlm Peters Tunis 19
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
36x49
Vurdering
NOK 5 000