Bennetter, Henrik Wilhelm(1874-1923)
Tarebrenning på Jæren 1900
Olje på lerret
45x70
Signert nede t.v.: H. Bennetter.
Datert nede t.h.: 1900. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Jæderen 300".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000