Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Peterssen, Eilif(1852-1928)
Interiør med katt

Olje på lerret
87x77
Noe utydelig signert nede t.h.: Ei..i..P.

Fra Pjoka, Eilif Peterssens hjem på Lysaker.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000