Peterssen, Eilif(1852-1928)
Interiør med katt
Olje på lerret
87x77
Noe utydelig signert nede t.h.: Ei..i..P.
Fra Pjoka, Eilif Peterssens hjem på Lysaker.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
87x77
Vurdering