Zorn, Anders(1860-1920)
Ved pianoet - Fru Burnett 1900
Radering, lysmål
22x16
Signert nede t. h.: Zorn.
Signert og datert i platen i midten t. v.: Zorn 1900
Asplund nr. 160
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 16 000