Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Botnen, Trond(1937-2019)
Vinterlys II 1992

Olje på plate
33x41
Signert og datert oppe og nede t. v.: Botnen XCII

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 2 000