Debré, Olivier(1920-1999)
Rauland Violette 1971
Olje på lerret
100x100
Signert og datert nede t.h.: OD 71
Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet: O. Debré Rauland "Violette" ... 71
Kunstnernes hus, Oslo 1971, kat.nr. 38.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000