Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Rjukanfossen 1836
Balke, Peder (1804-1887)
Rjukanfossen 1836

Olje på lerret
167x125
Signert og datert nede på midten: Balke 1836.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 2 500 000–3 000 000