Balke, Peder(1804-1887)
Rjukanfossen 1836
Olje på lerret
167x125
Signert og datert nede på midten: Balke 1836.
Vurdering
NOK 2 500 000–3 000 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Olje på lerret
167x125
Vurdering
NOK 2 500 000–3 000 000