Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Komposisjon 1949
Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1949

Blandingsteknikk, lysmål
37x49
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. G -49.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000