Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Oppstilling
Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Oppstilling

Blandingsteknikk, lysmål
37x49
Signert nede t.h.: Gunnar S.

Signert, datert: 48 og påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering