Munch-Auksjonen 2010

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Tiltrekning I

Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt
Arket: 574x434 mm Motivet: 473x356 mm
Kinapapir Usignert

1896
Woll 75.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Tilslag NOK 300 000