Munch-Auksjonen 2010

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Holger Drachmann

Litografi trykket i grønt på tykt grått papir
Arket: 746-752x606-613 mm Motivet: 590x451 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1902
Woll 197.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 88 000