Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
139
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Kavli, Arne
(1878-1970)
Speiling/Aften
Olje på lerret
66x82
Signert nede t.v.: A- Kavli
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00