Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Storgård 1874
Olje på lerret
29x48
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Herman W. Anker 1874
Vurdering
Tilslag NOK 8 500
Olje på lerret
29x48
Vurdering