Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Fjellandskap

Olje på papir, oppklebet på plate
14x21
Signert nede t.h.: Hans Dahl

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00