Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Dali, Salvador(1904-1989)
Abricot chevalier

Litografi og radering, lysmål
65x43
Signert nede t.h.: Dali

Nummerert nede t.v.: XCVII/CL Påtegnet med tittel på baksiden. Fra 1970. Nr. 347 B.

Vurdering

Tilslag NOK 4 600