Dali, Salvador(1904-1989)
Abricot chevalier
Litografi og radering, lysmål
65x43
Signert nede t.h.: Dali
Nummerert nede t.v.: XCVII/CL Påtegnet med tittel på baksiden. Fra 1970. Nr. 347 B.
Vurdering
Tilslag NOK 4 600