Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1
Forrige
47
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Vis stort bilde (pressefoto)
Fjell, Kai
(1907-1989)
Kvinne
Olje på lerret
70x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00