Ransve, Bjørn(1944-)
Harlekin med ape 1987
Serigrafi, lysmål
68x46
Signert og datert nede t.h.: Bjørn Ransve 1987
Nummerert nede t.h.: 221/250. Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen: "Harlekin m/ape, 1987".
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000