Peters, Wilhelm(1851-1935)
Sledekjøring 1898
Olje på lerret
95x75
Signert og datert nede t.h.: Wilh Peters 98
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 110 000
Olje på lerret
95x75
Vurdering
NOK 120 000–150 000