Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Peters, Wilhelm(1851-1935)
Sledekjøring 1898

Olje på lerret
95x75
Signert og datert nede t.h.: Wilh Peters 98

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 110 000