Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute ved fyrtårn 1907

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 07.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 28 000