Hansteen, Nils(1855-1912)
Landskap med elv
Olje på lerret
41x59
Signert nede t.v.: Nils Hansteen
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
41x59
Vurdering