Munch-Auksjonen 2012

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:00

Berlinermodell
Munch, Edvard (1863-1944)
Berlinermodell

Fargelitografi trykket i rødbrunt og grønt på
Arket: 730x550 mm Motivet: 440x345 mm
tykt gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edvard Munch

1913-14
Woll 461 III b.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000