Munch-Auksjonen 2012

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Fotvask

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 650-653x488 mm Motivet: 600x456 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1920
Woll 646 II.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 86 000