Munch-Auksjonen 2013, del 2

Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

August Strindberg
Munch, Edvard (1863-1944)
August Strindberg

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt japan
Arket: 645x465 mm Motivet: 510x365 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1896
Woll 66.

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 180 000