Munch-Auksjonen 2013, del 2

Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

To mennesker
Munch, Edvard (1863-1944)
To mennesker

Litografi trykket i olivengrønt på middels tykt
Arket: 896x743 mm Motivet: 635x595 mm
gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1920
Woll 659.

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 360 000