To mennesker
Litografi trykket i olivengrønt på middels tykt
Arket: 896x743 mm Motivet: 635x595 mm
gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1920
Woll 659.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00
Tilslag NOK 360 000