Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Furu i aftenlys
Olje på lerret, oppklebet på plate
52x67
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Tilslag NOK 8 000
52x67
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering