Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Forrige
129
Neste
Holbø, Kristen
(1869-1953)
Kuer
Olje på plate
31x42
Signert nede t. v.: KHolbø.
Vurdering
Tilslag NOK 6 000