Impressions de la Nature 1981
Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81
Signert, datert, nummerert (for en utstilling?) og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "15. Impressions de la Nature Weidemann 81.".
Vurdering
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 64 000