Dørnberger, Karl(1864-1940)
Kvinne som syr
Olje på lerret, oppklebet på plate
35x25
Usignert.
Påtegnet på baksiden: Dette skal være Dørnbergers mor, malt av Dørnberger.
Vurdering
NOK 4 000
Tilslag NOK 7 000