Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Lofotskøyter
Litografi
51x69
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 209/265. Papiret preget med stålskrift nede t.h.: "Landslaget aktuel kunst".
Fra 1955.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 6 500