Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Lofotskøyter

Litografi
51x69
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 209/265. Papiret preget med stålskrift nede t.h.: "Landslaget aktuel kunst".
Fra 1955.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000