Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Haukeland, Arnold(1920-1983)
Byste av Jakob Weidemann 1957

Bronse
H: 66 cm.
Signert og datert på plinten: Haukeland 57

Skulpturen er montert til en tykk finerplate 2,5x40x40 cm.

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000