Haukeland, Arnold(1920-1983)
Byste av Jakob Weidemann 1957
Bronse
H: 66 cm.
Signert og datert på plinten: Haukeland 57
Skulpturen er montert til en tykk finerplate 2,5x40x40 cm.
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000