Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Haukeland, Arnold (1920-1983)
Byste av Jakob Weidemann 1957

Bronse
H: 66 cm.
Signert og datert på plinten: Haukeland 57

Skulpturen er montert til en tykk finerplate 2,5x40x40 cm.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000