Fargetresnitt med håndkolorering på papir
19x25,5
Signert nede t.v.: N. Astrup
NOK 200 000–300 000
19x25,5
Signert nede t.v.: N. Astrup
17,5x25,5
Signert nede t.v.: N. Astrup.
Tresnitt trykket i svart
39x35
Signert nede t.v.: N A Signert nede t.h.: N.A.
Olje på plate
52x57
Signert og datert oppe t.v.: HS. 05.
Olje på lerret
50x66
Signert og datert nede t.v.: EW 1907
Olje på lerret
59x65
Signert og datert nede t.h.: Otto Johansen 16
Olje på plate
40x32
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -12
Olje på lerret
42x56
Signert og datert oppe t.v.: Karsten - 17
Olje på lerret
100x85
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -16
Olje på lerret
78x77
Usignert
Olje på lerret
105x115
Signert nede t.v.: Hagn
Gouache på papp
29x21
Signert og datert nede t.h.: Th. Hellesen 27
Olje på lerret
40x35
Signert og datert nede t.h.: CW 1930
Olje på lerret
121x90
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: CW 1931
Olje på lerret
60x51
Signert nede t.h.: Bjarne Engebret
Olje på lerret
80x81
Signert nede t.h.: A- Kavli-
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1930
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Per Krohg
Olje på lerret
103x120
Signert nede t.v.: A. Ekeland
Olje på lerret
143x260
Signert og datert nede t.h.: R. Th -48
Olje på lerret
100x81
Signert og datert oppe t.v.: Th. Heramb 49-50
Olje på huntonittplate
120x72
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: Weidemann 45
Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: Weidemann.
Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: Weidemann. 51.
Olje på plate
73x92
Signert nede t.v.: Weidemann
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Weidemann
Olje på lerret
49x61
Signert og datert oppe t.v.: Jörleif Uthaug 1956
Olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.v.: Kai Fjell -51
Fargemetalltrykk
65x50
Signert med blyant nede t.h.: Rolf Nesch.
Fargemetalltrykk
64x50
Signert med blyant nede t.h.: Rolf Nesch
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: J Rian
Bronse, lakkert
H: 46 cm
Signert på plinten: Skule W
Bronse
H: 66 cm.
Signert og datert på plinten: Haukeland 57
Bronse, grønn patina
H: 26 cm
Usignert
Fettstift i brunt og svart på tykt gulhvitt papir
50,5x93,5
Begge signert i rødt, henholdsvis oppe t.h.: Picasso, og nede t.v.: Picasso
Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
50x65
Signert i blått nede t.v.: Picasso
Tempera og metallfolie på papir
48,5x65
oppklebet på plate, Signert og datert nede t.v.: AEB 1958
Akryl og metallfolie på lerret
60x81
Signert og datert nede t.h.: AEB 1960
Olje på papir, oppklebet på plate
56x76
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 63.
Olje på huntonittplate
150x120
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 62
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Victor Smith -62
Olje på plate
50x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 60-62
Bronse, brun og grønn patina
H: 33 cm
Signert på plinten: Barbara Hepworth
Jern
25x38
Dobbeltsignert og datert på baksiden av platen: RJ. Rob Jacobsen 1967
Olje på lerret
73x115
Signert nede t.h.: C.N.
Olje på lerret
62x67
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 70
Olje på lerret
40x50
Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 83
Akryl og olje på lerret
162x130
Signert nede t.v.: Sitter
Olje på lerret
118x150
Signert nede t.h.: Ulf Nilsen.
Olje på lerret
81x69
Signert og datert nede t.v.: IML 79
Olje på lerret
105x135
Signert og datert nede t.h.: IML '87
Blandingsteknikk på papir, lysmål
105x75
Signert og noe utydelig datert oppe t.v.: Örnulf Opdahl -83 (85?)
Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.v.: Opdahl -89
Olje på lerret
60x60
Signert og datert nede t.h.: Örnulf Opdahl -92
Olje på lerret
130x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 14/6 90.
Olje på lerret
100x100
Usignert
Olje på lerret
160x225
Signert oppe t.h.: Nerdrum.
Olje på plate
102x105
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner 98
Akryl på lerret
60x50
Usignert