Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Ukjent, kunstner
Seilbåter

Olje på papir, oppklebet på plate
17x19
Utydelig signert nede t.v.

Angivelig Kavli.

Vurdering

Tilslag NOK 15 500