Litografi, lysmål
44x52
Signert i platen nede t.h.: Aulie
NOK 1 000–1 500
Litografi, lysmål
44x52
Litografi og radering, lysmål
65x43
Signert nede t.h.: Dali
Fargeserigrafi, lysmål
46x55
Signert nede t. h.: Eikaas
Fargelitografi, lysmål
42x49
Signert nede t. h.: Erling Enger
Seriegrafi, lysmål
42x49
Signert nede t.h.: Erling Enger
Seriegrafi, lysmål
41x55
Radering, lysmål
55x39
Signert og datert nede t.h.: Ferdinand Finne -85
Fargelitografi, lysmål
62x77
Signert og datert nede t.h.: Henrik Finne -45
Fargelitografi, lysmål
53x38
Signert nede t. h.: Kai Fjell
Seriegrafi, lysmål
32x24
Signert og datert nede t. h.: Kai Fjell 73
Glasstrykk (monotypi), lysmål
38x24
Signert nede t. h.: Kai Fjell
Tresnitt, lysmål
21x14
Signert nede t. h.: Kai Fjell
Litografi, lysmål
32x34
Signert og datert nede t. h.: Kai Fjell -49
Serigrafi, lysmål
47x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Fargelitografi
76x56
Signert och datert nede t. h.: Paul René Gauguin 1974
Olje på lerret
80x50
Signert nede t.v.: Ola Geelmuyden.
Fargetresnitt, lysmål
39x45
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1986
Fargetresnitt, lysmål
53x40
Signert og datert nede t.h.: Haakensveen -81.
Radering, lysmål
41x50
Signert og datert nede t. h.: Inge Johan Iversen 1977
Serigrafi, lysmål
28x42
Signert nede t. h.: Jens Johannessen.
Litografi
75x53
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.
Litografi, lysmål
115x86
Litografi, lysmål
42x49
Signert nede t. h.: Espolin Johnson.
Litografi, lysmål
46x59
Signert og datert nede t. h.: Espolin Johnson -91
Serigrafi, lysmål
26x17
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-
Litografi, lysmål
48x64
Signert nede t.h.: Espolin Johnson -
Litografi, lysmål
46x71
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Fargelitografi, lysmål
50x44
Signert og datert nede t. h.: Knut Jørgensen 1978
Kobberstikk, lysmål
51x61
Karl XII's beleiring 1718. Nürnberg, ca. 1730.
Kobberstikk, lysmål
49x58
Forlagt av F. de Wit (1610-1698)
Fargelitografi, lysmål
28x37
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito -74
Fargelitografi, lysmål
29x38
Fargelitografi, lysmål
33x42
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito -81
Fargelitografi, lysmål
43x37
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito -74-75
Radering, lysmål
28x22
Signert og datert nede t. h.: Anne Knoff 77
Fargelitografi, lysmål
55x69
Signert og datert, samt påtegnet lito nede t.h.: 1947 Per Krohg
Radering, lysmål
17x22
Usignert.
Litografi, lysmål
20x32
Signert nede t.h.: E Munch
Litografi, lysmål
60x60
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Litografi, lysmål
80x61
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Metalltrykk på papir
50x31
Signert og påtegnet med tittel og dedikasjon nede på arket: Mor til alle fluer med hilsen fra Rolf.
Fargemetalltrykk, lysmål
64xd47
Signert nede t.h.: Rolf Nesch
Radering, lysmål
25x28
Signert og datert i trykket nede t.v.: Joh Nordhagen 1910.
Radering, lysmål
40x29
Signert i platen nede t.h.: Wilh Peters
Litografi, lysmål
85x60
Signert og datert nede t. h.: Bjørn Ransve 1977
Tresnitt, Lysmål
47x32
Signert nede t. v.: J Rian.
Tresnitt, lysmål
36x32
Signert nede t. v.: J Rian
Litografi, lysmål
43x51
Signert nede t. h.: Vebjørn Sand
Litografi, lysmål
62x44
Signert nede t.h.: Vebjørn Sand
Litografi, lysmål
43x31
Tresnitt oppklebet på papir
32x25
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt oppklebet på papir
24x37
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt oppklebet på papir
25x37
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt oppklebet på papir
24x36
Signert nede t.h.: John Savio
Fargetresnitt, lysmål
23x31
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt
24x29
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt, lysmål
24x32
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt, lysmål
20x24
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt, lysmål
24x25
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt, lysmål
23x33
Signert nede t.h.: John Savio
Tresnitt
25x34
Signert nede t.h.: John Savio
Litografi, lysmål
58x69
Signert og datert nede t. h.: A. Schultz. -50
Litografi
89x60
Signert nede t. h.: Inger Sitter.
Radering, lysmål
61x78
Signert og datert i platen nede t. h.: Sohlberg 1914
Radering, lysmål
31x40
Signert i platen nede t. h.: Sohlberg
Fargelitografi, lysmål
51x60
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917
Fargelitografi, lysmål
64x70
Radering, lysmål
28x22
Signert i platen nede t.v.: Sohlberg
Radering, lysmål
19x23
Signert nede t.h.: Sohlberg
Radering, lysmål
50x36
Signert nede t. v.: A C. Svarstad
Litografi, lysmål
57x45
Signert nede t. h.: Hans Sæle
Fargelitografi, lysmål
46x56
Signert og datert nede t. h.: Hans Gerhard Sørensen -78
Litografi
85x61
Signert og datert nede t. h.: Henrik Sørensen lith 1944
Litografi
81x49
Signert og datert i platen nede t. h.: HS 51
Fargeradering, lysmål
63x50
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Fargelitografi, lysmål
43x33
Signert nede t. h.: Kjell Thorjussen -82
Kobberstikk, lysmål
63x76
Etter A. Tidemands maleri
Akvarell
28x38
Signert nede t. h.: Kåre Tveter
Fargelitografier, lysmål
ca. 24x32
Laget etter malerier av diverse kunstnere bl.a.: Frich, Eckersberg, Balke.
Trykk, lysmål
36x25
Usignert
Fargelitografi, lysmål
53x73
Signert nede t.h.: Weidemann
Silketrykk, lysmål
46x55
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 92
Litografi, lysmål
47x32
Signert og datert i platen nede t.h.: EW 1924
Serigrafi, lysmål
57x40
Signert nede t.h.: Frans Widerberg
Radering, lysmål
34x44
Signert og datert nede t.h.: Olaf Willums 1920
Radering, lysmål
20x27
Signert nede t. h.: Zorn
Signert og datert i platen: 1918 Zorn
Radering, lysmål
20x14
Signert og datert i platen nede t. v.: Zorn 1907
Radering, lysmål
22x16
Signert nede t. h.: Zorn.
Signert og datert i platen i midten t. v.: Zorn 1900
Olje på plate
63x66
Signert nede t. h.: Emil Abrahamsen
Olje på plate
56x68
Signert nede t. h.: O. A.
Olje på lerret
33x28
Signert og datert nede t. v.: H. W. Anker-73
Olje på lerret
34x29
Noe utydelig signert og datert nede t. v.: H. W Anker 72
Olje på lerret, oppklebet på plate
30x39
Usignert
Olje på lerret
29x48
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Herman W. Anker 1874
Olje på lerret
37x54
Signert nede t. h.: Barlag.
Olje på lerret
20x30
Signert nede t.h.: Barlag
Olje på lerret
24x36
Signert nede t.h.: Barlag.
Olje på lerret
30x45
Signert nede t.v.: Barlag.
Olje på lerret
84x100
Signert og datert oppe t.h.: E Berger 59
Olje på lerret
71x90
Signert oppe t.v.: E. Berger
Olje på lerret
60x68
Signert og datert oppe t.v.: E. Berger 40
Olje på papir, oppklebet på plate
21x38
Signert og datert nede t.v.: Th Bille. 75.
Olje på plate
33x41
Signert og datert oppe og nede t. v.: Botnen XCII
Olje på lerret
30x40
Signert og datert nede t. v.: TB XCIII
Olje på plate
30x29
Signert nede t. h.: G Bull-Teilman
Olje på plate
44x50
Signert nede t. v.: G B Teilman
Olje på lerret
47x47
Signert nede t.v.: M. Bødtker
20x26
Signert nede t.h.: Jacob Calmeyer
Olje på lerret
54x47
Signert og datert nede t.h.: Diriks 1919
35x25
Usignert.
Akvarell, lysmål
24x35
Signert nede t. v.: Arne Ekeland
Olje på lerret
50x55
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen
Olje på lerret
37x44
Signert nede t. v.: Mimi Falsen
Olje på lerret
34x46
Signert nede t.v.: H. Finne-Grønn
Akvarell, lysmål
20x28
Signert, påtegnet med tittel og datert nede t. h.: - Rivalen -78 Kai Fjell
Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: R. Fritzvold.
Fargelitografi, lysmål
71x43
Signert nede t.h.: Else Hagen
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Hamsun
Olje på lerret
65x80
Signert og datert nede t.v.: T. Hamsun -92
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Rino Harveg
Olje på plate
31x27
Signert og noe utydelig datert nede t.h: Olaf Hasaas -25?
Olje på lerret
74x92
Signert og datert nede t.h.: Sverre Hjertsen -68.
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: Sverre Hjertsen -67.
Olje på lerret
74x63
Signert og datert nede t.h.: S. Hjertsen-37.
Blandingsteknikk på papir, lysmål
60x44
Signert og datert nede t.h.: Tor Hoff 1957
44x56
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Holbø 1965-66
Olje på lerret
46x38
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbø 31.
Olje på plate
31x42
Signert nede t. v.: KHolbø.
52x67
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Olje på lerret, oppklebet på lerret
56x83
Signert nede t.v.: Joh's. Holst
Olje på lerret
46x60
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: Jynge Aclus -27
Blyant og penn på papir, lysmål
23x14
Signert nede t.v.: TK.
Penn og lavering på papir, lysmål
18x14
Signert nede t.h.: TK.
Blyant, penn og lavering på papir
27x23
Signert nede t.h.: Th. Kittelsen
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Gerda Knudsen 1942
Olje på plate
27x35
Signert nede t. h.: Ruth Krefting
Olje på lerret
82x62
Signert nede t.h.: B. Krogstad
Olje på lerret
65x55
Signert nede t. v.: J de H Krohn
Olje på lerret
60x76
Signert nede t.h.: Reidar Lampe
Olje på lerret
77x88
Signert og datert nede t. h.: Joh. Lie-Gjemre - 26
Tempera på plate
58x78
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne -68
Olje på lerret
87x98
Signert nede t.h.: Marie Løkke
Olje på plate
50x70
Signert og datert nede t.v.: W. Midelfart 57
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: HLM-38.
Olje på lerret
61x50
Signert og datert oppe t.v.: O. Mosebekk 96.
Blyant på papir oppklebet på papp, lysmål
9x19
Signert og datert nede t. v.: G Munthe -77.
Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t. h.: Lagertha Munthe 1943
Olje på lerret oppklebet på plate
37x47
Signert nede t. h.: Lagertha Munthe
Olje på lerret
66x85
Signert nede t.v.: Lagertha Munthe.
Olje på plate
36x50, selve motivet 27x38
Signert og datert nede t.h: A JP - 98
Olje på lerret
40x61
Signert nede t.v.: T.G. Purvis. London.
Olje på plate
38x45
Signert og datert nede t.v.: G. Reiss-Andersen -45.
Akvarell og blyant, lysmål
32x25
Signert og datert nede t. v.: J Rian 1950
Akvarell og blyant, lysmål
25x18
Signert og datert nede t. v.: J Rian 1934
Akvarell, lysmål
28x21
Signert og datert nede t. h.: J Rian 1951
Olje på lerret
65x92
Signert og datert nede t.h.: Henri Rousseau 19
Olje på lerret
23x28
Signert og datert nede t. h.: Knut Rumohr -64
Gouache på papir, lysmål
61x49
Signert og datert nede t.h.: Hans Ryggen (dec. 1956).
Olje på lerret
69x74
Signert nede t.h.: Jacob Sann
Olje på lerret
40x48
Signert nede t.v.: Scott-Ruud
Olje på lerret
21x27
Signert og datert nede t.v.: Conrad Selmÿhr 1914.
Olje på lerret
18x25
Signert og datert nede t. h.: C Smith 73.
Olje på plate
46x55
Signert nede t. v.: Bj. Smith-Hald
Olje på plate
54x65
Signert nede t. v. og t. h.: Bj Smith-Hald
Olje på plate
70x50
Signert nede t. h.: Bj. Smith-Hald
Olje på plate
73x60
Signert nede t. v.: Bj Smith-Hald
Olje på plate
50x61
Olje på plate
42x49
Signert og datert nede t. h.: S. Steen Johnsen 44
Olje på plate
32x25
Signert nede t. v.: S. Strand
Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t. h.: Charles W Strøm -51
Olje på lerret
70x91
Signert nede t.h.: E. Strøm
Olje på plate
24x33
Signert nede t. h.: O. Strømme -56.
Olje på plate
39x46
Signert og datert nede t. v.: HS 41
Olje på papir
64x44
Signert og datert nede t. h.: -Tangen -70
Olje på plate
46x38
Usignert
Olje på lerret
31x48
Utydelig signert og datert nede t. h.: A Tidemand 75
Olje på lerret
69x98
Usignert
Olje på lerret
54x44
Usignerte
Olje på lerret
22x30
Signert nede t. h.: Mordt
Olje på papir, oppklebet på lerret
26x36
Signert nede t.v.: Mort
Olje på lerret
82x61
Usignert.
Olje på lerret
48x68
Usignert
Olje på lerret
53x70
Signert nede t.v.: Bj Mauritz L?
17x19
Utydelig signert nede t.v.
Olje på lerret
70x100
Signert nede t.v.: A van Beurden
Olje på lerret
54x70
Signert og datert nede t.h.: Th. Sörum. -57.
Olje på lerret
41x32
Signert og datert nede t.h.: A Bagge 91
Blyant på papir, lysmål
31x24
Signert og datert på passepartout nede t. h.: Sissel Vagard -65.
Akvarell, lysmål
25x20
Signert og datert nede t. h.: J V 52
Olje på plate
37x45
Signert og datert nede t. v.: O . W. 28
Bøk med trekk i gyldenlær
H: 114 cm.
Barokk. 1700-tallet.
Bøk
H: 118 cm.
Barokk. 1700-tallet.
Plett
L: 78 cm. B: 50 cm.
Engelsk plett.
Mahogny
H: 105 cm. B: 86 cm. D: 49 cm.
Innlegninger i frukttre.
Bronse
H: 44 cm.
Signert på plinten: Durban
Sølv.
H: 5 cm. Diam.: 20 cm. Vekt: 292 gr.
Tostrup. Stemplet 830 S. 1950-årene.
Sølv.
H: 6,5 cm. Diam.: 33 cm. Vekt: 950 gr.
David Andersen, 1939. Stemplet 830 S.
Sølv.
H: 3,6 cm. L: 12 cm. Vekt: 128 gr.
Sverige, 1938. Mester: Borgila.
Treverk med lakkarbeid
H: 209 cm.
Mester: Cornelius Herbert, London Bridge, virksom fra 1727.
Klart glass med gravyr
H: 11 cm.
Hadeland, ca. 1856.
Mahogny
H: 210 cm. D: 70 cm.
Senempire, ca 1850
Rosemalt og marmorert tre
H: 107 cm. B: 83 cm.
Sverige. Datert 1826.
Bronse
H: 21 cm.
Usignert
Glass, blågrønt og grått spettet
H: 9,5 cm. Diam.: 16 cm
Signert: Hadeland 2118 W.J.
Sølv
H: 18 cm. Vekt: 624 gr.
David Andersen. Stemplet: 830 S.
Bjerkerot
H: 21 cm
3 føtter i form av liggende løver. 2 utskårne bånd oppe og nede på korpus.
Klart glass med gravyr
Karaffel H: 20 cm. Glass H: 12 cm.
Hadeland, ca. 1856.
Klart glass med gravyr
Karaffel H: 20 cm. Glass H: 11,5 cm.
Hadeland, ca. 1856.
Utskåret og bemalt tre
H: 182 cm. B: 88 cm. D: 47 cm
Messing
H: 32 cm. Diam.: 40 cm
Støpte løvehoder med hanker på hver side.
Palisander med innlegninger
H: 68,5 cm. L: 27+90+27=144 cm. D: 60,5 cm.
Regency ca 1800
Grålig glass
H: 25 cm.
Hurdal/Gjøvik ca. 1790-1830.
Messing
H: 25 cm.
Kopi etter barokk stake.
Litografi, lysmål
46x61
Signert og datert nede t. h.: Nesjar '86
Keramikk
H: 32 cm
Signert og datert på undersiden: Pløen Son -95
Keramikk
H: 30 cm
Signert og datert på undersiden. Pløen Son 1994.
Blått glass
H: 34 cm.
Gjøvik, ca. 1820.
Sølv og elfenben
L: 42 cm.
Danmark?
Leirgods
L: 32 cm. B: 22 cm.
Signert: RH
Leirgods
L: 25 cm. B: 20 cm.
Signert: RH
Leirgods
Diam.: 17 cm
Signert: RH
Leirgods
Diam.: 19 cm
Signert: RH
Leirgods
Firkantet 12x12 cm
Signert: RH
Sølv.
L: 18 cm. Vekt: 33,5 gr.
Trondheim. Mester: Ole Johnsen (Krog), virksom 1839-1864.
Sølv
L: 28 cm. Vekt: 225 gr.
Stemplet: GEHR. Friedlaender 800
Lakkarbeid på tre i rødt og gull
H: 82 cm. L: 103 cm. D: 50 cm.
To skapdører. Innvendig sortmalt med to hyller.
Mahogny
H: 181 cm. B: 127 cm. D: 62 cm.
Århundreskiftet 18/1900-tallet.
Sølv.
L: 18 cm. Vekt: 32 gr.
Barokk. Christiania. Mester: Michel Michelsen Rømer, virskom 1707-1739.
Porselen
L: 22 cm. B: 15 cm.
Kongelig Dansk, ca 1860. Stråmønster.
Utskåret, forgylt tre
H: 112 cm. B: 56 cm.
Barokk, ca 1750
Bjerk med innlegninger
H: 137 cm. B: 52 cm.
Empire ca 1830
Bemalt tre
H: 50 cm.
1700-tallet. Senere sort bemaling. Nyere speilglass knust.
Treverk med bladgull
H: 89 cm. B: 43 cm.
Rokokko, sent 1700-tallet.
Blått glass med benhvit kant
H: 6 cm. Diam.: 17 cm.
Gjøvik, ca. 1820.
Bøk
H: 113 cm.
Rokokko ca 1780
Mahogny
H: 80 cm.
Empirestil ca 1920
Sølv
L: 20 cm. Vekt: 33 gr.
Kongsvinger, 1869. Mester: Christian Gudmundsen Øvern, virksom 1863-1870. Fra 1870 i Christiania.
Sølv.
L: 17 cm. Vekt: 44 gr.
Empire. Trondheim 1808. Mester: Tørres Joensen Tiller, virksom 1793-1837.
Mahogny
H: 67 cm. L: 28+90+28=146 cm. D: 63 cm.
1 skuff Biedermeier, ca 1860
Hvitmalt tre
H: 75,5 cm. L: 94 cm. B: 62 cm.
Gustaviansk stil. 1800-tallet.
Utskåret malt tre
H: 31 cm. Diam.: 24 cm.
Datert 1859. Telemark
Klart glass med gravering
H: 20 cm.
Nøstetangen Perlkelchen ca. 1760
Klart glass med benhvit spiral i stetten
H: 17 cm.
Ant. Hurdal, ca. 1790.
Klart glass med gravyr
H: ca. 11,5 cm.
Hadeland, ca. 1856.
Klart glass med gravyr
H: fra 8-9 cm.
Hadeland, 1800-tallet.
38x50
Signert nede t.h.: A. Askevold
Olje på lerret
120x105
Signert og datert nede t. v.: KB -91
Olje på lerret
48x58
Signert nede t.h.: Clüver
Olje på lerret
60x72
Signert og datert nede t.h.: Diriks 1918
Olje på lerret
46x55
Signert nede t.v.: Diriks
Olje på lerret
90x110
Signert nede t. h.: M. Drougge
Olje på lerret
54x41
Signert og datert nede t.h.: J F E 23 juni 1848
Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: Thv. E.
Blyant på papir
37x53
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: auf den Brunick 10 aug 35 TF
Olje på lerret
90x139
Signert og datert nede t. h.: S Grande -04
Olje på lerret
65x55
Signert og datert nede t.v.: S Grande -30
Olje på lerret
86x68
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1897
55x75
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Olje på lerret
70x100
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Haalke 1948
Olje på plate
30x37
Signert nede t.h.: EHJ
Olje på lerret
60x60
Signert nede t.h.: EHJ
Olje på lerret
45x40
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1980
Olje på lerret
54x42
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1978
23x22
Signert nede t.h.: Th. Kittelsen.
Olje på lerret
59x81
Signert og datert nede t.h.: Knoff 82
Olje på lerret
Olje på lerret
52x74
Signert og datert nede t. v.: A Kongsrud 23.
Olje på plate
50x26
Signert nede t.h.: RK
Olje på plate
81x100
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1944
Olje på lerret
70x90
Signert nede t. h.: BL
Olje på lerret
42x65
Signert og datert nede t.v.: F. Martin. 1885
(Fransk kunstner)
Olje på lerret
100x80
Signert og datert oppe t. h.: O. Mosebekk 94
Olje på lerret
65x81
Signert og datert oppe t.h.: O. Mosebekk 96
Olje på plate
38x28
Signert og datert nede t.v.: G.M. Munthe 24.
Blyant og akvarell på papir, lysmål
62x80
Signert og datert oppe t.h.: G Munthe 1895
Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t. h.: Lise Nicolaisen 1991.
Olje på lerret
98x70
Signert nede t. h.: UN
Olje på lerret
77x100
Signert og datert nede t. h.: Jan Th Njerve -89
38x48
Sekundær? signatur nede t. v.: A Normann
Olje på lerret
46x38
Signert og utydelig datert nede t. v.: W. P. 1877
Olje på lerret
73x59
Signert og datert nede t.v.: Kristine Reusch 1918.
Olje på plate
30x31
Signert, stedsbestemt og datert nede t. h.: Tjøme 1968 J Rian
Olje på plate
25x13
Signert og datert oppe t. v.: J Rian 1952
Olje på lerret
65x45
Signert og datert nede t.h.: Otto Sinding - Kristiania 1878 -
Olje på lerret
65x55
Signert nede t.h.: W H Singer jr
Olje på lerret
40x57
Signert noe utydelig nede t.v.: Ludv Skramstad
Olje på plate
26x38
Signert nede t.v.: Smith-Hald og nede t.h.: Smith-Hald
Olje på lerret
86x100
Signert og datert nede t.h.: Charles W. Strøm 1914
41x33
Signert nede t.v.: F.T.
38x46
Signert nede t.h.: F.T.
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t. h.: R Th 35
Olje på lerret
34x46
Usignert
Olje på lerret
35x60
Signert og datert nede t. h.: Gustav Wentzel 98
Olje på lerret
46x90
Signert og datert nede t.h.: Gustav Wentzel 1900.
Olje på lerret
43x73
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel
Olje på lerret
38x51
Signert nede t.h.: FW
Olje på lerret
90x69
Signert nede t.v.: H. Ødegaard