Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Chagall, Marc (1887-1985)
David og Batseba

Fargelitografi, lysmål
59x44
Signert nede t.h.: Marc Chagall

Nummerert nede t.v.: 4/50

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000