Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Flagging 1946

Tusj i svart og blått på papir, lysmål
25x18
Signert i blått nede t.v.: Weidemann

Påtegnet med dedikasjon og datert nede t.h.: Til Far (Mor overskrevet) - fra Jakob - -46
LITTERATUR: Karin Hellandsjø: Jakob Weidemann og det abstrakte maleris gjennombrudd i Norge 1945-1965, Oslo 1978, avbildet s. 89.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000–4 000