Frigjøring 1946
Tusj i svart og blått på papir, lysmål
25x19
Signert i blått nede t.v.: Weidemann
Påtegnet med dedikasjon og datert nede t.h.: Til Far (Mor overskrevet) fra Jakob -46. Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 2 000–4 000
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 4 800