Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Frigjøring 1946

Tusj i svart og blått på papir, lysmål
25x19
Signert i blått nede t.v.: Weidemann

Påtegnet med dedikasjon og datert nede t.h.: Til Far (Mor overskrevet) fra Jakob -46. Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000–4 000