Hode 1951
Blyant på papir
20-21,5x21
Signert i blått nede på midten: Weidemann Signert og datert med blyant nede t.h.: Weidemann. 1951.
Skisse av hode i blyant på baksiden av arket.
Vurdering
NOK 2 000–4 000
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 2 500