Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Hode 1951

Blyant på papir
20-21,5x21
Signert i blått nede på midten: Weidemann Signert og datert med blyant nede t.h.: Weidemann. 1951.

Skisse av hode i blyant på baksiden av arket.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000–4 000