Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Solregn

Litografi med håndlavering
52x42
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -87

Påtegnet nede t.v.: Eget trykk Påtegnet nede på arket: "Solregn" - Lofoten Org. lito med håndlavering
Påtegnet nede på arket med dedikasjon: Til kjære gode Mette med fra din gamle venn Kaare! 22-2 -1988. Fra 1988.

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 5 000