Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Petter Dass I

Litografi, oppklebet på papp
48,5x74,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson

Nummerert nede t.v.: 77/100
Påtegnet nede på arket: ""Thi Nordland saaledes beliggende er, Guds Lov maa forkyndes blandt Öer og Skiær, uagted ald Fare og Möye" - (Fra "Nordlands Trompet" av Petter Daas.)".
Fra 1962.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000