Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Tenkende kunstner foran stort lerret

Radering trykket på tykt, hvitt papir
Arket: 475x565 mm Motivet: 315x395 mm
forestillende tre kvinner Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen nede t.h.: 14.4.68. II (speilvendt)

Nummerert nede t.v.: 26/50. Bloch 1518 med tittel: "Peintre songeant à une grande toile représentant trois femmes".

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 32 000