Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Johannessen, Jens (1934-)
Interiør II

Olje på lerret
105x70,5
Signert nede på midten: JJ

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Jens Johannessen.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 150 000