Johannessen, Jens(1934-)
Interiør II
Olje på lerret
105x70,5
Signert nede på midten: JJ
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Jens Johannessen.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 150 000