Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Astrup, Nikolai(1880-1928)
Juninatt, Prestegårdshagen

Olje på lerret
56x78
Signert nede t.v.: Astrup.

Antageligvis malt ca. 1905-08.

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 500 000