Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Pikehode

Fargelitografi
75x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 17/290. Fra 1987.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 96 000