Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Hus i hage

Olje på lerret
55x68
Signert nede t.v.: A- Kavli.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 46 000