Olje på lerret
54x62
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz 1914.
Olje på lerret
54x62
Olje på plate
75x61
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: K Dörnberger 1904 Soon
Olje på lerret
45x55
Signert og datert nede t.h.: Klüver -19
Olje på lerret
86x98
Signert og datert oppe t.v.: Per Krohg -1914
Olje på lerret
37x41
Signert og datert nede t.h.: Karsten -23
Olje på lerret
79x66
Signert nede t.h.: R. Th.
Olje på lerret
69x56
Signert nede t.h.: Aulie
Olje på lerret
60x75
Signert nede t.v.: Aulie
Olje på lerret
44x58
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -24.
Olje på plate
30x37
Signert nede t.h.: Per Krohg
Olje på lerret
92x109
Usignert
Olje på lerret
76x98
Signert og datert nede t.h.: Sören Onsager 1931
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.h.: A- Kavli-
Olje på lerret
52x67
Signert nede t.v.: A- Kavli
Olje på lerret
66x80
Signert nede t.h.: A- Kavli-
Olje på lerret
55x68
Signert nede t.v.: A- Kavli.
Olje på lerret
75x73
Signert nede t.h.: Arne Kavli
Olje på papir, oppklebet på plate
100x80
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1949
Olje på lerret
57x49
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.h.: Aulie -41
Olje på lerret
64x76
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -44
Olje på lerret
68x52
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 52.
Olje på lerret
94x70
Signert nede t.h.: Gunnar S G.
Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -51
Olje på lerret
70x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 57
Bronse
H: 31 cm
Usignert
Bronse
H: 25 cm
Signert på plinten: Durban
Bronse
H: 49 cm
Signert på plinten: PS
Bronse
H: 46,5 cm
Signert og datert på plinten: ST Kleppan 80
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 67
Olje på lerret
46x38
Signert oppe t.h.: LR Datert nede t.v.: 77
Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: JJ 69.
Olje på lerret
70x110
Signert nede t.h.: Austad
Olje på lerret
92x73
Signert og datert nede t.v.: Th Heramb 82
Olje på lerret
130x162
Signert nede t.v.: Svein Strand
Olje på lerret
85x65
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -92
Olje på lerret
132x160
Signert nede t.v.: KR Signert på den veltede vognen, og dermed opp ned, oppe t.v.: Knut Rose
Akryl på plate
125x86
Signert nede t.v.: Ransve
Olje på lerret
50x50
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Örnulf Opdahl 2003
Blandingsteknikk på papir, lysmål
77x69
Signert og datert nede t.h.: Ørnulf Opdahl 1984
Olje på lerret
120x90
Signert nede t.h.: Gullvåg
Olje på lerret
150x100
Signert nede t.h.: Gullvåg
Akryl på plate
125x92
Signert nede t.h.: Pushwagner
Olje på lerret
160x140
Signert og datert nede t.h.: Blom 03
Serigrafi
66,2x77,3
3 stk. En signert nede t.h.: R Lichtenstein
Litografi
Arket: 65,5x50
Signert med blyant nede t.h.: Picasso
Litografi
51x66,5
Signert nede t.h.: M.
Kullstift på hvit kartong
62,5x88
Signert og datert med blyant nede t.v.: Groth 1988
Radering, lysmål
17,5x12
Signert nede t.h.: Nesch.
Radering, lysmål
17x12
Signert nede t.h.: Nesch.
Radering, lysmål
17,5x12
Signert nede t.h.: Nesch.
Akvarell på hvitt papir
67,5x54
Signert og datert med blyant nede t.h.: Nesch 39
Pulverteknikk på papir
50x70
Signert og datert nede t.v.: Nesch 32
Fargemetalltrykk, lysmål
42x61
Signert nede t.h.: Rolf Nesch
Blandingsteknikk på papir, oppklebet på papir
56x75
Signert nede t.h.: N. Astrup
Tresnitt på japanpapir
37x37
Signert i platen nede t.h.: NA Signert nede t.v.: N. Astrup Samt påtegnet nede på arket: Illustration til H.E. Kinck (Jagten efter Tussingen - "Tullnils")
Tresnitt trykket på grå-rosa papir
47x64
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas /53
Tresnitt trykket på hvitt papir
53,5x71,5
Serigrafi, lysmål
57x72
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Litografi
58,5x67
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi
50x66
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Pastell på grått papir
50x65
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Litografi, lysmål
62x75
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-
Serigrafi
71,5x57,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi
96,3x71,7
Signert nede t.h.: Gunnar S.