Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Grenselandet

Litografi, lysmål
62x75
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-

Nummerert nede t.v.: 237/299. Påtegnet med tittel samt "originallitografi" nede t.v.

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00