Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Grenselandet
Litografi, lysmål
62x75
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-
Nummerert nede t.v.: 237/299. Påtegnet med tittel samt "originallitografi" nede t.v.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00