Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Grenselandet

Litografi, lysmål
62x75
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-

Nummerert nede t.v.: 237/299. Påtegnet med tittel samt "originallitografi" nede t.v.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000